KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10177025

nr 1017 7025

Blandteknik

signerad, Paris, 25x12

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 8 februari 2016
kl 19:23:15